10 жовтня до Києва для участі у I-му Міжнародному ярмарку-фестивалі “Дари Київщини”, організованому Київською обласною державною адміністрацією, прибула офіційна делегація Регіональної влади острова Крит (Греція), у складі якої – митрополити Петрський та Хероніський Нектарій і Рефімнський Євгеній, а також клірики і миряни Критської Православної Церкви Вселенського Патріархату. В аеропорті “Жуляни” з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира делегацію зустрів єпископ Боярський Феодосій, вікарій Київської Митрополії.

Делегація перебуватиме у Києві до 14 жовтня, програма перебування архієреїв і кліриків Критської Церкви в Україні забезпечена Паломницьким Центром Української Православної Церкви (pilgrims.in.ua).