Єпископ Броварський Феодосій, вікарій Київської Митрополії та протоієрей Олександр Левчук, благочинний Броварського району дали відеоінтерв’ю для соціально-аналітичного тижневика Броварщини «Старий Центр».

Владика Феодосій та отець Олександр відповіли на актуальні питання журналіста про покликання та сучасні захоплення священників, про розкол в Церкві та його причини, чи потрібно «перевінчувати» та «перехрещувати» розкольників, чи є порушенням заповіді Господньої торгівля в храмах, чи існує фіксована ціна на таїнства і обряди, про політичну агітацію в храмах, евтаназію та трансплантологію, про кінець світу 2012 р. Також були висвітлені питання духовного життя Броварського району, зокрема про роботу з молоддю, діяльність сектантів, та інші питання, відповіді на які буде цікаво дізнатися читачам.

Газета «Старий Центр» є незалежним засобом масової інформації для жителів міста Броварів і Броварського району. Незаангажоване видання, яке відповідає найвибагливішим смакам читачів, заплановане як довгостроковий та популярний проект.

Ця публікація також доступна на: Украинский