10 січня 2022 року, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Свято-Успенському соборі м.Золотоноша. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот.Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу прот.Сергій Чумак, благочинний Золотоніського округу прот.Сергій Снопок та духовенство єпархії.

По завершенню богослужіння митрополит Феодосій привітав присутніх з різдвяними святами, промовив проповідь і вручив церковні нагороди благодійникам, які зробили вагомий внесок у створення унікального іконостасу, який прикрашає центральний вівтар. Робота над ним тривала 9 років і була розпочата з ініціативи та за активної участі приснопам’ятного настоятеля собору протоієрея Ярослава Івануси (+11.11.2020 р).

Також із різдвяними привітаннями виступив дитячий хор недільної школи. Владика, подякувавши дітям за чудове виконання святкових колядок та віршів, вручив кожній дитині по солодкому подарунку.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії