20 січня 2022 р., у свято Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію на архієрейському подвір’ї – у храмі святого апостола Андрія Первозваного м.Черкаси.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот.Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу намісник подвір’я прот.Сергій Чумак, міське та районне духовенство.

Після Великого входу владика рукоположив у сан священика диякона Валерія Галузинського.

По завершенню богослужіння митрополит Феодосій від імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія нагородив Черкаського мера А.Бондаренко орденом УПЦ святого апостола Андрія Первозванного, а також вручив церковні нагороди благодійникам Черкаської єпархії.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії