19 липня 2022 р., в день пам’яті преподобного Сисоя Великого, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію на Стрітенському архієрейському подвор’ї м.Черкаси.

Високопреосвященному владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак, Намісник архієрейського подвор’я протоієрей Євгеній Буркацький та інші священнослужителі єпархії.

За богослужінням молився вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній.

На Малому вході, за старанне пастирське служіння митрополит Феодосій удостоїв Намісника подвор’я отця Євгенія права носіння митри.

На сугубій єктенії була піднесена молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії митрополит Феодосій вимовив проповідь та привітав Намісника подвор’я протоієрея Євгенія Буркацького з 40-річним ювілеєм.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії