15 жовтня 2022 р. митрополит Черкаський і Канівський Феодосій відвідав монастир на честь Різдва Пресвятої Богородиці в м.Черкаси, де очолив всенічне бдіння напередодні Неділі 18-ї після П’ятидесятниці.

На всенічному бдінні його Високопреосвященству співслужив намісник монастиря архієпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії, та духовенство обителі.

Відвідуючи обитель, митрополит Феодосій привіз та передав для постійного перебування в монастирі частку святих мощей покровителя Черкаської землі – преподобномученика Макарія Овручського, архімандрита Канівського, Переяславського чудотворця.

Перед полієлеєм митрополитом Феодосієм було освячено ковчежець на гробниці прпмч.Макарія, в який були вкладені мощі святого. Тепер гробниця з зображенням святого Макарія та часткою його мощей буде постійно перебувати в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці на тому самому місці, де з 1961 по 2003 рік покоїлося нетлінне тіло святого покровителя Черкаської землі.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії