19 серпня, в день Преображення Господнього, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію та освячення іконостасу в Преображенському храмі при управлінні Державної Пенітенціарної служби України в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили благочинний другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, настоятель храму та Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко, духовенство столиці. На богослужінні молився голова Державної Пенітенціарної служби України В.М.Палагнюк з керівництвом та співробітниками відомства.

По закінченні Літургії відбувся хресний хід навколо храму, освячення нового іконостасу та традиційне для цього дня освячення плодів нового врожаю. На закінчення богослужіння єпископ Феодосій привітав присутніх з престольним святом, передав слова привітання та благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і вимовив проповідь.