12 серпня, в день пам’яті святого мученика Іоанна Воїна, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у храмі на честь Іоанна Воїна в Пущі-Водиці, в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, настоятель храму протоієрей Андрій Антощук, духовенство столиці. Під час богослужіння були піднесені заупокійні молитви про спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви новопреставленого Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після закінчення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій привітав присутніх з престольним святом і вимовив проповідь.