15-16 грудня в Свято-Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві прибував чудотворний список Данівської ікони Пресвятої Богородиці “Аз єсмь з вами і ніхто же на ви”. 16 грудня перед чудотворним образом вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій у співслужінні духовенства храму звершив Божественну літургію. Проповідь на Літургії по запричастному вірші вимовив магістрант Київської духовної академії ієродиякон Рафаїл (Мосунов). На богослужінні також молилася настоятелька Георгіївського жіночого монастиря, де постійно перебуває Чудотворний образ, ігуменя Пелагія (Філатова).

Після закінчення Літургії відбувся Хресний хід з Чудотворної іконою Божої Матері навколо храму, після якого було звершено помазання вірян освяченим єлеєм. В цей же день Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці, відвідавши також домовий храм Високопреосвященного архієпископа Феодосія, повертається в Георгіївський Данівський монастир Чернігівської єпархії.