15 жовтня, в день пам’яті священномученика Кіпріана та мучениці Іустини, з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, на запрошення намісника Свято-Троїцької Сергієвої Лаври єпископа Сергієво-Посадського Парамона, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в Троїцькому соборі Троїце-Сергієвої Лаври. Його Високопреосвященству співслужила братія обителі.

На сугубій ектенії були піднесені молитви про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після закінчення богослужіння архієпископ Феодосій вклонився чесним мощам преподобного Сергія, ігумена Радонезького, чудотворця і звернувся до братії та численних паломників зі словом проповіді.