9 лютого, у Неділю про митаря і фарисея, день пам’яті Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

За богослужінням були піднесені молитви про єдність Православної Церкви, про мир в Україні та заупокійні молитви за всіх, хто невинно постраждав за віру Христову під час гонінь в XX столітті.

8 лютого, напередодні Неділі про митаря і фарисея, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.