1 серпня, в день пам’яті обрітення мощей прп.Серафіма Саровського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив урочистості у Введенському чоловічому монастирі міста Києва з нагоди річниці того, як виявили, що лик Пресвятої Богородиці з ікони «Призри на смирення» відбився на склі в 1993 році.

За Божественною літургією в головному храмі монастиря Намісникові Києво-Печерської Лаври співслужили: архієпископ Празький і Чеських земель Михаїл (Православна Церква Чеських земель і Словаччини), митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Херсонський і Таврійський Іонафан, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим (Православна Церква Молдови), єпископ Діонісій (Константинов), єпископ Бородянський Варсонофій, намісник Свято-Введенського монастиря єпископ Фастівський Даміан, єпископ Олександрійський і Світловодський Боголеп, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ладиженський Сергій, братія обителі і численні гості у священному сані.

Після Літургії перед чудотворною іконою Божої Матері «Призри на смирення» був відслужений чин славлення.

Нагадаємо, у цьому році 25-річчю явлення ікони і 140-річчю заснування Введенського монастиря присвятили Хресний хід, який проводиться щорічно 13 липня через с.Білогородка в Ризоположенський скит в с.Томашівка на Київщині.

1 серпня 1993 року на склі ікони Божої Матері «Призри на смирення», що зберігається в київському Свято-Введенському монастирі, виявили нерукотворний відбиток її зображення. При цьому скло не торкалося ікони. Наказом Священного Синоду Української Православної Церкви від 22 листопада 1995 роки святий образ Божої Матері «Призри на смирення» був визнаний чудотворним.

За матеріалами news.church.ua, vvedenskiy.com.uakdais.kiev.ua