14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій взяв участь в урочистостях з нагоди актового дня Московської духовної академії.

Напередодні свята в академічному храмі МДАіС Покрови Пресвятої Богородиці було звершено святкове всенічне бдіння, яке очолив архієпископ Боярський Феодосій, викладач Київської духовної академії. Його Високопреосвященству співслужили ректор Московської духовної академії і семінарії єпископ Звенигородський Питирим, ректор Коломенської духовної семінарії єпископ Зарайський Костянтин, єпископ Сизранський і Шигонський Леонтій, а також гості, викладачі та студенти Московських духовних шкіл у священному сані.

У сам день Покрови Пресвятої Богородиці Божественну літургію в академічному храмі МДАіС очолив митрополит Ташкентський і Узбекистанський Вікентій, ректор Ташкентської духовної семінарії, якому співслужили архіпастирі та духовенство, які брали участь у всеношній напередодні свята, а також протоієрей Максим Козлов, голова Навчального комітету Руської Православної Церкви.

Після закінчення Літургії відбувся святковий захід з нагоди актового дня МДАіС. Під час урочистої частини архієпископ Феодосій передав ректору і адміністрації Московської духовної академії привітання від Предстоятеля Української Православної Церкви, а також зачитав вітальний адрес від ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра. Також архієпископ Феодосій передав до бібліотеки МДАіС нові видання Київської духовної академії.

Фотоальбом сайту Московської духовної академії:

Фотогалерея урочистого Акту в честь Покрови Пресвятої Богородиці.