30 липня розпочалась вступна кампанія у Київську духовну академію і семінарію. В цей день в Київських духовних школах під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра відбулося засідання Вченої ради Академії. Участь у засіданні взяли професорсько-викладацька корпорація КДАіС.

Перед початком іспитів в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері був відслужений молебен для вступників, який очолив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр.

Далі в адміністративному корпусі КДА владика ректор проінформував професорсько-викладацьку корпорацію про цьогорічну вступну кампанію та кількість вступників. У цьому році бажання отримати духовну освіту в КДАіС виявили майже три сотні абітурієнтів на стаціонарне та заочне відділення.

Після закінчення наради розпочались екзамени. Іспити триватимуть до 3 серпня.

Київська духовна семінарія — вищий навчальний заклад, який готує священнослужителів. Термін навчання — 4 роки.
У семінарію приймаються православні юнаки та чоловіки у віці до 35 років, які мають повну загальну середню або вищу освіту. Абітурієнти повинні пройти співбесіду і здати усні іспити з наступних дисциплін: Біблійна історія Старого і Нового Завітів, Основи Православного віровчення, написати твір на біблійну або церковно-історичну тему, показати тверде і осмислене знання основних молитов напам’ять.

Київська духовна академія — вищий навчальний заклад Української Православної Церкви, який готує священнослужителів, викладачів духовних навчальних закладів і фахівців в області богословської науки для Церковних установ. Термін навчання у магістратурі — 2 роки.
Кандидати на вступ у КДА складають іспити з трьох богословських дисциплін, іноземної мови та пишуть твір на одну із заданих тем.

kdais.kiev.ua