У вечері, 16 серпня 2019 року, напередодні святкування 5-ї річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, архієпископ Боярський Феодосій співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Всенічним бдінням в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили постійні члени Священного Синоду Української Православної Церкви, митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство Києво-Печерської обителі та гості у священному сані.

Духовенство та віряни з різних єпархій УПЦ прибули до столиці, щоб привітати Блаженнішого Митрополита Онуфрія з п’ятою річницею обрання на Київську митрополичу кафедру.

За богослужінням молились викладачі, студенти, вихованці Київських духовних шкіл, а також парафіяни та гості обителі.

Під час богослужіння вікарні архієреї Київської Митрополії та благочинні м.Києва привітали Блаженнішого Владику з річницею інтронізації і піднесли Предстоятелю букет квітів.