26 грудня 2019 року, під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра відбулось останнє у І півріччі засідання Вченої ради КДА.

Засідання розпочалось з молитви «Царю Небесний», після чого владика ректор звернувся до присутніх з вступним словом.

Далі присутні заслухали повідомлення проректора з навчально-методичної роботи архімандрита Філарета (Волошина) про стан навчальної роботи за звітний період.

Проректор з виховної роботи доцент єпископ Згурівський Амвросій (Вайнагій) виголосив звіт про роботу виховної служби.

Після цього зі звітом за І семестр виступив проректор з науково-методичної роботи професор Володимир Вікторович Бурега. Також В.В. Бурега ознайомив Вчену раду про проведення у ІІ півріччі студентської наукової конференції.

Традиційно на Вченій раді були презентовані останні випуски “Трудів КДА” та студентського журналу “Академического Летописца”.

Завідувачі кафедр Біблійно-богословської — проф. єп. Сильвестр, Церковно-історичної — проф. В.В. Бурега, Давніх мов та філології — доц. О.В. Левко та Церковно-практичної — доц. О.О. Надь звітували про діяльність кафедр за І семестр.

Зі звітом та щодо затвердження графіку захисту наукових робіт у ІІ семестрі виступив вчений секретар доц. прот. Василій Яковчук.

Також були заслухані звіти завідувача заочним відділенням доц. архімандрита Маркела (Павука) та наукових керівників студентів ІІ курсу магістратури, які захищатимуть свої наукові роботи у цьому навчальному році.

Далі, відповідно до Порядку денного, єпископ Сильвестр повідомив Вчену раду про створення робочої групи з підготовки до перевидання трудів Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).

Також члени Вченої ради затвердили теми наукових робіт для студентів денного і заочного відділення Київських духовних шкіл.

Наостанок владика ректор подякував викладачам за плідну роботу та закликав на усіх Боже благословення.

Прес-служба КДА