21 вересня, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Київської духовної академії і семінарії. Перед початком богослужіння Предстоятеля зустрічали архієреї, духовенство, вихованці, студенти КДАіС та парафіяни Академічного храму Київських духовних шкіл. Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, а також викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Академічного храму КДАіС під керівництвом архімандрита Леонтія (Тупкала).

За богослужінням було піднесено сугубу молитву про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Блаженніший Архіпастир звершив дияконську хіротонію над студентом I курсу магістратури КДА Іллею Жовтяком.

Після Господньої молитви традиційну проповідь виголосив Вадим Чайка, студент II курсу магістратури Київської духовної академії.

Завершилось святкове богослужіння чином славлення перед іконою Різдва Пресвятої Богородиці: хор проспівав тропар та кондак свята, а священнослужителі – величання Божій Матері.

Після відпусту Предстоятель привітав паству зі святом та благословив усіх.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ