30 вересня, у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій прибув з архіпастирським візитом до храму, який знаходиться у черкаському парку хіміків: цокольна його частина присвячена церковному шануванню саме цих великих подвижниць Православ’я.

Цей храм діє з 2014 року і був побудований за проектом спочилого митрополита Софронія у візантійському стилі. Центральний його вівтар освячено на честь Стрітення Господа нашого Іісуса Христа.

Владика Феодосій очолив Божественну літургію, по завершенні якої були піднесені молитви до святих мучениць, день пам’яті котрих відзначається сьогодні, та звернувся до присутніх з проповідницьким архіпастирським словом, розкривши значення подвигу мучеництва благочестивого сімейства та православного виховання на прикладі його життя сучасної молоді.

Владика подякував старшому священику храму протоієрею Євгену Буркацькому, дбанням якого парафія живе насиченим духовним життям, постійно долучається до спасенних церковних Таїнств. Серед тих, хто сьогодні причастився Святих Тіла і Крові Христових, теж було багато маленьких парафіян, які прийшли до храму разом з батьками.

Прес-служба Черкаської єпархії