21 травня 2021 року Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій прибув з архіпастирським візитом до скиту Покровського Красногірського монастиря, де сьогодні відзначається головне престольне свято: день пам’яті святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова.

Владика звершив Божественну літургію, за якою виголосив молитву за мир в Україні.

Архієпископу Феодосію співслужили клірики Черкаської єпархії. За літургією була присутня настоятельниця Свято-Покровського Красногірського жіночого монастиря ігуменя Арсенія, яку владика привітав з днем пам’яті її небесного покровителя у чернецтві: преподобного Арсенія Великого, а також преподобного Арсенія Працелюбного Києво-Печерського.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід довкола собору скиту, після чого владика звернувся до присутнього духовенства, насельниць святої обителі та численних прочан зі словом проповіді на тему пам’яті святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова.

Прес-служба Черкаської єпархії