В ніч з 24 на 25 грудня, на свято святителя Спиридона Триміфунтського, в храмі на честь святителя Спиридона в м.Києві була звершнена нічна Божественна літургія. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій у співслужінні єпископа Васильківського Миколая, вікарія Київської Митрополії керуючого Південним київським вікаріатством. Преосвященним владикам співслужило духовенство столиці.

Під час сугубої єктенії єпископом Миколаєм була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир в Україні.

Після закінчення Літургії архіпастирі звершили молебень святителю Спиридону.

На завершення богослужіння владика Феодосій передав громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь.