Archive for Грудень 8th, 2012

• Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій взяв участь у III Міжнародній конференції “Церква і бідні”

5 грудня в Храмі Христа Спасителя пройшла III Міжнародна конференція «Церква і бідні. Православні та католики в служінні милосердя». Її учасниками стали ієрархи Руської Православної та Римо-Католицької Церков, богослови з духовних вузів Росії і Італії, представники Громади святого Егідія, а також керівники соціальних проектів з різних країн. Конференція була організована з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила Синодальним відділом РПЦ із церковної благодійності та соціального служіння та католицьким рухом мирян «Громада святого Егідія» за участю Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату.