22 квітня, в Неділю святих Жон Мироносиць, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві була звершена святкова Божественна Літургія архієрейським чином. Богослужіння звершили вікарії Київської Митрополії, керуючі Північним, Південним і Південно-Східним вікаріатствами столиці: архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Васильківський Миколай і єпископ Білогородський Сильвестр, ректор Київської Духовної Семінарії та Академії.

Преосвященним владикам співслужили секретар Київської єпархії по м.Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського району протоієрей Павел Кирилов, духовенство храму та міста. На богослужінні була піднесена сугуба молитва Господу Вседержителю про мир в Україні.

Неділя святих Жон-мироносиць традиційно вважається святом всіх православних жінок. В цьому році до святкового дня представниками Адміністрації Голосіївського району столиці було приурочено вручення щорічної нагороди «Жінка року Голосіївського району. Київ» в номінації “За внесок жінки в розвиток духовності”. В інших номінаціях нагороди жінкам були вручені Головою Голосіївського району Н.В. Бондар напередодні дня 8 березня.

Після закінчення Божественної Літургії керівник Центру у справах сім’ї та жінок “Родинний Дім” Голосіївського району О.П. Сліпачук від імені Голосіївської райдержадміністрації вручила високу нагороду інокині Татіані (Андрєєвій), багаторічній співробітниці кількох храмів Голосіївського району. Черниця Татіана відома жителям Голосієва тим, що не перше десятиліття невпинно і плідно працює на ниві духовної просвіти, займається благодійністю, організовує допомогу сиротам в дитячий будинок «Сонечко», допомагає дітям з ДЦП, малозабезпеченим сім’ям, переселенцям, організовує допомогу постраждалим мирним жителям в зону бойових дій на сході України.

На завершення нагородження Високопреосвященний архієпископ Феодосій передав інокині Татіані й всім віруючим жінкам привітання з їх святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, подякував Преосвященним архіпастирям за спільне служіння і вимовив проповідь.

Після закінчення богослужіння духовенство храму вручило всім жінкам квіти та солодкі подарунки.